Götze & Jensen IM701

chwilowy brak towaru

  • Producent: Götze & Jensen
  • Kategoria: Kostkarki

Kostkarka do lodu, idealna do biura oraz zastosowań domowych. Pokrywa ze stali nierdzewnej! Lód przydaje się poprzez cały rok – nie tylko do schłodzenia napojów w upalny dzień, ale także na przykład do przygotowania kojącego kompresu na obolałą głowę.

Oczywiście można mrozić wodę w woreczkach, ale po pierwsze zajmują one cenne miejsce w lodówce, a po drugie – kiedy najbardziej ich potrzebujemy – właśnie wtedy okazuje się, iż zapomnieliśmy je przygotować.

Dzięki kompaktowej kostkarce Götze & Jensen świeżą porcję lodu możesz posiadać już w ciągu 10 minut. Specjalnie zwracamy uwagę na słowo „świeżą" – wystarczy przypomnieć sobie charakterystyczny posmak lodu, który przeleżał się w lodówce powiedzmy poprzez miesiąc.

Ale wracając do kostkarki Götze & Jensen – jej produktywność, to około 9 kostek w 10 minut. Objętość zbiornika na wodę to 2,2 l, co starcza na ponad 200 kostek. Jeśli jednak zdecydujesz się dolewać wodę co jakiś czas – kostkarka może pracować bez przerwy.

skuteczność 9 kostek lodu w 10 minut oraz znaczny pojemnik na lód 0,8 kg –zawsze posiadać zapas lodu pod ręką. Gustowna pokrywa ze szlachetnej stali nierdzewnej. Pokaźny pojemnik na wodę 2,2, l pozwoli zrobić ponad 200 kostek lodu.

Panel sterowania LED dla maksymalnego komfortu obsługi....