Amica FD207.4 Ocena produktu:

od 855,00 PLN

oszczędzasz do 5%

  • Producent: Amica
  • Kategoria: Lodówki
  • Kolor: biały
  • Wysokość: 128 cm
  • Szerokość: 47 cm
  • Głębokość: 49 cm
  • Klasa energetyczna: A+
  • Pojemność chłodziarki netto: 98 l
  • Pojemność zamrażarki netto: 40 l
Oferty (3)
Opis produktu

Chłodziarko-zamrażarka wolnostojąca Amica FD207.4 z dostosowywanymi półkami i balkonikami Niższe rachunki dzięki klasie energetycznej A+ i wygoda stosowania z FlexiSpace Niższe rachunki dzięki klasie energetycznej A+ i wygoda używania z FlexiSpace przejrzyj, co możesz zyskać, wybierając Amica FD207.4 OSZCZĘDNOŚĆ Klasa energetyczna A+ Oszczędność energii elektrycznej – aż do 20%!

ŚWIEŻOŚĆ Pojemnik na warzywa i owoce: 1 szt. Specjalna przestrzeń na Twoje ulubione owoce i warzywa! KOMFORT Półki z hartowanego szkła (SafetyGlass) Odkryj wygodę, jaką zapewnią Ci półki z hartowanego szkła.

FUNKCJONALNOŚĆ Cicha praca Urządzenie emituje wyraźnie zredukowaną liczba dźwięków. 01 02 03 04 01 02 03 04 01 Półki ze szkła hartowanego dostosowywane półki z hartowanego szkła wytrzymają naprawdę wielkie obciążenie!

02 Podstawka na jajka praktyczna i wygodna podstawka na jajka zapewnia ich bezpieczne przechowywanie! 03 Szuflada na warzywa i owoce praktyczna szuflada pozwoli Ci utrzymać porządek w lodówce i uniemożliwia rozpowszechnianiu się aromatów.

04 przejrzyste wyposażenie Szlachetny wygląd podkreśla przezroczyste, wykwintne wykończenie wyposażenia lodówki. 01 Kolor: biały Biały odcień lodówki to klasyka, która nigdy się nie nudzi. 02 Zintegrowany uchwyt wygodny i stylowy, czyli wszystko czego potrzebujesz!

03 Cicha praca Maksymalna efektywność połączona z niewiarygodnie cichą pracą lodówki. 04 Uniwersalne drzwi Montaż drzwi po dowolnej stronie lodówki daje Ci pełną swobodę przy aranżacji Twojej wymarzonej kuchni!

Przestawione grafiki urządzenia są wizualizacją i mogą różnić się od oryginału. 01 Półki ze szkła hartowanego dostosowywane półki z hartowanego szkła wytrzymają naprawdę spore obciążenie! 02 Podstawka na jajka ergonomiczna i komfortowa podstawka na jajka zagwarantuje ich bezpieczne przechowywanie!

03 Szuflada na warzywa i owoce poręczna szuflada pozwoli Ci utrzymać porządek w lodówce i zapobiega rozpowszechnianiu się aromatów. 04 przejrzyste wyposażenie Szlachetny wygląd podkreśla transparentne, gustowne wykończenie wyposażenia lodówki.

01 Kolor: biały Biały odcień lodówki to klasyka, która nigdy się nie nudzi. 02 Zintegrowany uchwyt komfortowy i szykowny, czyli wszystko czego Ci trzeba! 03 Cicha praca Maksymalna efektywność połączona z niewiarygodnie cichą pracą lodówki.

04 Uniwersalne drzwi Montaż drzwi po dowolnej stronie lodówki daje Ci całkowitą swobodę przy aranżacji Twojej wymarzonej kuchni! FlexiSpace przystosuj lodówkę do swoich potrzeb Rozwiązanie FlexiSpace to prawdziwa rewolucja w organizacji komory lodówki!

Dzięki niemu bez trudu przystosujesz układ półek czy balkoników do ilości artykułów spożywczych lub wymiarów naczyń, które pragniesz przechować! przeznaczone pojemniki pomogą Ci zachować świeżość owoców, warzyw, mięsa czy ryb.

Półki z hartowanego szkła Wypróbuj potężne półki z hartowanego szkła dzisiaj urządzenia firmy Amica są nie tylko estetyczne,...

Podobne produkty w kategorii Lodówki