• Producent: Beko
  • Kategoria: Lodówki
  • Klasa energetyczna: A+++

LODÓWKA BEKO RCNA366E40LZXR Klasa energetyczna NeoFrost Komora Zero Oświetlenie LED Alarm otwartych drzwi LODÓWKA BEKO RCNA366E40LZXR Najważniejsze parametry artykułu Everfresh+ Bluelight Licujące się drzwi Cicha Praca ekran elektroniczny Półka na butelki NeoFrost technika NeoFrost nie tylko eliminuje powstawanie lodu na żywności, a także wewnątrz urządzenia, co oznacza, że rozmrażanie nie jest już konieczne.

To także dwa (albo trzy - w lodówkach typu side-by-side) niezależne parowniki i wentylatory w jednym urządzeniu. Everfresh+ W celu przedłużenia świeżości owoców i warzyw, Beko zaprojektowało nową komorę lodówki o nazwie Everfresh+.

Dzięki precyzyjnej regulacji wilgotności powietrza, wpadającego poprzez specjalne kanały do jej środka, świeżość zgromadzonych w niej warzyw i owoców przedłuży się nawet do 30 dni. System Active Fresh Blue Light Światło o lekko niebieskim zabarwieniu gwarantuje ciągłość procesu fotosyntezy w świeżych owocach i warzywach.

dzięki czemu produkty nie tylko zachowują świeżość,choćby rozszerzają swoje walory odżywcze. Klasa energetyczna A+++ (od A+++ do D) Produkty Beko w klasie sprawności energetycznej A+++ zapewniają najniższe zużycie energii i są potwierdzeniem użycia najnowszych technice w tych modelach.

Produkty w tej klasie nie tylko pomogą podreperować budżet rodzinny,na dodatek dbają o środowisko naturalne. Oświetlenie LED Oświetlenie LED jest bardziej energooszczędne i daje bardziej naturalne światło w porównaniu do zwykłego oświetlenia.

To kolejny krok do przodu w celu bardziej organicznych działań. Alarm otwartych drzwi Chłodziarki Beko zaopatrzone w „Alarm otwartych drzwi" ostrzegą Cię przed pozostawieniem uchylonych lub niedomkniętych drzwi.

Cicha Praca Ta lodówka pracuje wyjątkowo cicho. Generowany przez nią hałas nie przekracza 40 dB, dzięki temu z pewnością nie zburzy spokoju domowników. Licujące się drzwi Koniec z nieestetycznymi szparami!

Dzięki licującym się drzwiom w lodówkach Beko, nasze urządzenia możesz ustawić gdziekolwiek chcesz, nie przejmując się tym, czy na pewno dasz radę je otworzyć. Półka na butelki Chromowana półka na butelki gwarantuje genialną przestrzeń na chłodzące się butelki, a tym samym powiększa wykorzystanie przystępnej przestrzeni w chłodziarce.

ekran elektroniczny Nowy obszerny ekran w produktach Beko daje możliwość wyboru wielu funkcji i ulepszone zarządzanie produktem. Dodatkowo ekran wyśmienicie wpisuje się w postępową estetykę towaru.

szybkie Mrożenie gwarantuje prędkie zamrażanie nowo włożonego pożywienia, w sposób zdrowszy i nie wpływający na temperaturę wcześniej przechowywanego jedzenia. Komora Zero Komora Zero - pozwala dłużej przechowywać świeże produkty w temperaturze około 0°C.

Pojemnik na nabiał Pojemnik umieszczony na górze drzwi chłodziarki, dzięki przeźroczystym ściankom zagwarantuje genialne miejsce do przechowywania produktów mlecznych, chroniąc...

Podobne produkty w kategorii Lodówki