Bosch KAG90AI20 Ocena produktu:

od 5599,00 PLN

 • Producent: Bosch
 • Kategoria: Lodówki
 • Kolor: srebrny
 • Rodzaj: side by side, side by side
 • Wysokość: 177 cm
 • Szerokość: 91 cm
 • Głębokość: 72 cm
 • Klasa energetyczna: A+
 • Pojemność chłodziarki netto: 522 l
 • Pojemność zamrażarki netto: 163 l
 • Zdolność zamrażania: 11 kg/24h
 • Ilość agregatów: 1
 • Poziom hałasu: 43 dB
 • Sterowanie: elektroniczne
 • Roczne zużycie energii: 432 kWh/rok
Oferty (2)
Opis produktu

Chłodziarko – zamrażarka, wolnostojąca Bosch KAG90AI20, Side-by-Side. Kolor: drzwi - inox, boki - szare. Chłodziarko-zamrażarka side-by-side NoFrost z dystrybutorem wody i lodu, a także podręcznym barkiem na napoje HomeBar.

NoFrost Dzięki systemowi NoFrost w zamrażarce, ani na przechowywanych tam produktach nie osadza się lód ani szron, co usuwa konieczność rozmrażania urządzenia. Wilgoć, która naturalnie mieści się w chłodziarko-zamrażarce, jest usuwana za pomocą cyrkulacji powietrza, skraplana i odparowywana.

w efekcie żywność przechowywana w zamrażalniku zachowuje dłużej swoje parametry. Multi AirFlow System obiegu chłodnego powietrza we wnętrzu chłodziarki i zamrażarki, który równomiernie rozprowadza powietrze na wszystkich poziomach urządzenia.

Niweluje chwilowe zmiany temperatury powstające przy otwieraniu drzwi. Supermrożenie Funkcja broniąca zamrożoną żywność. Uniemożliwia ogrzaniu już zamrożonej żywności w przypadku włożenia do zamrażarki pokaźnej ilości świeżych artykułów.

Superchłodzenie Funkcja zalecana przy wkładaniu do chłodziarki większej ilości świeżych artykułów. Temperatura we wnętrzu zostaje obniżona do +2 poziomów, co sprawia szybsze schłodzenie nowych produktów i broni stare zapasy przed ogrzaniem.

Funkcja wyłącza się automatycznie po 6 godzinach. Oświetlenie LED Wnętrze chłodziarki oświetlone jest równomiernie i wygodnie dla oczu. Dodatkowo diody LED cechują się niezwykle długą żywotnością przy niewielkim zużyciu energii.

Antifingerprint Powierzchnia urządzenia pokryta specjalną warstwą, dzięki której na urządzeniu nie pozostają odciski palców, a powierzchnia jest łatwiejsza w czyszczeniu. FreshProtect Box: 3 ustawienia temperatury - słuszne warunki do przechowywania owoców, warzyw, nabiału, ryb i mięsa.

HomeBar: komfortowy dostęp do napoi chroni przed stratami energii. Dystrybutor lodu: podaje kostki lodu przy pomocy jednego przycisku. Pojemność kompletna netto 522 l (chłodziarka 359l; zamrażarka 163l) Klasa sprawności energetycznej: A+ NoFrost - nigdy więcej rozmrażania!

Elektroniczna regulacja temperatury, ekran cyfrowy - wszystko w zasięgu wzroku i pod kontrolą! Oddzielne ustawianie temperatury w chłodziarce i zamrażarce Superchłodzenie Supermrożenie z samoczynnym wyłączeniem Sygnał dźwiękowy "otwarte drzwi" Alarm optyczny i akustyczny w przypadku wzrostu temperatury w zamrażarce, Funkcja Memory Pionowy uchwyt do otwierania drzwi; aluminium Oświetlenie LED Metalowe aplikacje Urządzenie na 4 rolkach z możliwością regulacji Lód i woda Kostkarka (kostki lodu i lód kruszony), dozownik wody pitnej, oświetlenie podczas obsługi kostkarki samoczynna kostkarka do lodu skuteczność kostkarki do lodu:0.9 kg kostek lodu / 24 h zastosowany filtr wody Chłodziarka pojemność chłodziarki: 359 l System Multi Airflow Wyposażenie: 3 półki z bezpiecznego szkła, z tego 1 o zmiennej wysokości, 3 szerokie półki na drzwiach, 1 x pojemnik na jajka, wąż przyłączeniowy Mini bar umieszczony w drzwiach po prawej MultiBox - specjalna półka na drzwiach 2 pojemniki na warzywa na rolkach FreshProtectBox na rolkach - trafna temperatura dobrana do żywności!

Zamrażarka **** Wyposażenie: 4 półki z bezpiecznego szkła, w tym 2 o regulowanej wysokości, 2 przezroczyste szuflady Kalendarz zamrażania żywności Klasy energetyczne:

Podobne produkty w kategorii Lodówki