Bosch KGN36KW30 Ocena produktu:

od 1699,00 PLN

oszczędzasz do 6%

  • Producent: Bosch
  • Kategoria: Lodówki
  • Klasa energetyczna: A++
Oferty (2)
Opis produktu

FreshSense: genialne warunki przechowywania. Dzięki stosownym warunkom przechowywania żywność zachowuje perfekcyjną konsystencję — na przykład lody nie będą już zbyt twarde ani zbyt miękkie. Stała temperatura we wnętrzu chłodziarki ma decydujące znaczenie dla zachowania świeżości i smaku produktów.

Czujniki FreshSense stale nadzorują lub regulują temperaturę na zewnątrz i w środku chłodziarki i zamrażarki. Na skutek czego temperatura wewnątrz chłodziarki jest utrzymywana na stałym poziomie, niezależnie od temperatury zewnętrznej.

Zabezpieczenie mrożonych produktów. Tradycyjne zamrażarki mogą wydajnie zamrozić nasze produkty żywnościowe, natomiast nie zawsze są w stanie zagwarantować przechowywania ich w dobrym stanie. Funkcja SuperFreezing broni zamrożone produkty przed rozmrożeniem po włożeniu nowych produktów do zamrażarki.

Urządzenia z funkcją samoczynnego zamrażania przywracają normalny tryb pracy po osiągnięciu adekwatnej temperatury, uniemożliwiając w ten sposób stratom energii. Bezpieczne przechowywanie żywności. Oszczędne zużycie energii.

System MultiAirflow: równomierne rozprowadzanie powietrza to świeżość na dłużej. System MultiAirflow ze wspomaganiem wentylatorów powoduje delikatny, równomierny ruch zimnego powietrza na wszelkich stopniach w obszarze schładzania i zamrażania.

Minimalizuje to wahania temperatury i skraca czas chłodzenia — dzięki czemu Twoja żywność zachowa świeżość na dłużej. Oświetlenie LED: sprawdź zawartość swojej chłodziarki w nowym świetle. Zastosowanie diod LED to zupełnie nowa koncepcja oświetlenia wnętrza chłodziarki zapewniająca równomierne rozłożenie światła w jej wnętrzu, bez oślepiania.

Oświetlenie LED zużywa mniej prądu od zwykłych żarówek i pozostaje efektywne poprzez cały okres eksploatacji urządzenia....

Podobne produkty w kategorii Lodówki