Candy CCTOS502 Ocena produktu:

od 549,00 PLN

oszczędzasz do 21%

 • Producent: Candy
 • Kategoria: Lodówki
 • Kolor: biały, srebrny
 • Wysokość: 85 cm
 • Szerokość: 50 cm
 • Głębokość: 54 cm
 • Klasa energetyczna: A+
 • Pojemność chłodziarki netto: 84 l
 • Pojemność zamrażarki netto: 13 l
 • Ilość agregatów: 1
 • Poziom hałasu: 40 dB
 • Sterowanie: mechaniczne
 • Roczne zużycie energii: 163 kWh/rok
Oferty (10)
Opis produktu

Wysoka jakość Wolnostojąca lodówka CANDY CCTOS 502WH ukazuje wysoką jakość wykonania, wydajność chłodzenia i ekonomię pracy. Zagwarantuje świeżość przechowywanych produktów i bezpieczeństwo pożywienia na długo.

Urządzenie ma niewiele znaczące rozmiary: 50 cm szerokości, 85 cm wysokości i 56 cm głębokości, spełni oczekiwania nawet w małych kuchniach. Można ją ustawić w miejscu, które najszczególniej pasuje użytkownikom, tym bardziej,możliwa jest zmiana kierunku otwierania drzwi.

To rozwiązanie będzie nadzwyczajne dla singli, par i niewielkich rodzin, w szczególności osób które mają ograniczoną przestrzeń w kuchni bądź aneksie kuchennym. Pojemność pojemność chłodziarki CANDY CCTOS 502WH wynosi 84 litry.

Czterogwiazdkowa zamrażarka o obszerności 13 litrów jest położona w górnej części urządzenia. Jej zdolność zamrażania wynosi 2 kg produktów spożywczych na 24 godziny. Spójny design Prosta, efektowna forma lodówki CANDY CCTOS 502WH sprawia,demonstruje się ona korzystnie w każdej kuchni, bez względu na jej wielkość i styl aranżacji wnętrza.

Uniwersalna obudowa w odcieniu białym ma regularne kształty i delikatne linie. Zewnętrzny uchwyt jest metalowy, ożywia wygląd sprzętu. LEDowe oświetlenie wnętrza jest energooszczędne. Ekonomiczna i organiczna Lodówka CANDY CCTOS 502WH ukazuje klasę energetyczną A+ i rocznie zużywa jedynie 163 kWh.

Klasa klimatyczna N oznacza, iż lodówka najlepiej pracuje w temperaturze od 16°C do 32°C i cicho pracuje: generuje dźwięk o natężeniu 40 db. Niskie zużycie energii pozwala na oszczędności w rachunkach za prąd i jest ekologiczne, pozytywnie wpływa na środowisko naturalne.

w sytuacji braku zasilania, lodówka CCTOS 502WH utrzymuje temperaturę poprzez 11 godzin, co chroni zawartość przed rozmrożeniem lub zepsuciem. Prostota obsługi Ten użyteczny model jest szczególnie prosty w obsłudze.

Sterowanie siłą chłodzenia odbywa się mechanicznie. Pokrętło regulatora temperatury znajduje się wewnątrz lodówki CANDY CCTOS 502WH, obok wyłącznika światła. Lodówka ma jeden agregat oraz jeden termostat.

we wnętrzu znajdują się trzy szklane półki z białym wykończeniem z tworzywa nienaturalnego, a także pojemnik na warzywa. Dwie półki można ustawić na wybranej wysokości,komfortowo przechowywać najróżniejsze produkty. Na drzwiach można zawiesić trzy przejrzyste pojemniki z tworzywa nienaturalnego, w których można przechowywać butelki z napojami, jajka czy słoiki z przetworami.

Odszranianie chłodziarki CCTOS 502WH odbywa się samoczynnie, co znacząco wpływa na wygodę użytkowania. Jeśli lodówka CANDY CCTOS 502WH stoi na nierównym gruncie można skrupulatnie wyregulować jej poziom przez regulację wysokości nóżek.

niezawodna i trwała Sprzęty gospodarstwa domowego włoskiej firmy Candy są szczególnie trwałe i bezawaryjne przez lata. Do Lodówki CANDY CCTOS 502WH, poza instrukcją obsługi, dołączona jest karta gwarancyjna będąca potwierdzeniem udzielenia gwarancji producenta na okres 24 m...

Podobne produkty w kategorii Lodówki