LG GMD916SBHZ Ocena produktu:

od 9379,00 PLN

  • Producent: LG
  • Kategoria: Lodówki
  • Klasa energetyczna: A++
Oferty (2)
Opis produktu

GMD916SBHZ Główne cechy pokaźna pojemność Nowy system Door-in-Door™ Filtr Pure n Fresh Multi Air Flow ŁATWIEJSZY DOSTĘP do 600 litrów MEGAPOJEMNOŚCI 600 litrów megapojemności lepszą organizację i mądrzejsze przechowywanie żywności w lodówce.

Możesz do niej włożyć wszystko, czego Ci potrzeba. Nowa wersja rozwiązania Door-in-Door™ Funkcja Door-in-Door™ upraszcza dostęp do napojów i przekąsek. Dzięki nowoczesnej wąskiej ramie rozwiązania Door-in-Door™ zyskujesz o 9% więcej miejsca we wnętrzu i dopełniające półki — kolejny sposób na organizację przechowywania.

Straty zimnego powietrza są mniejsze choćby o 46,5%*. Technologia Multi Air Flow Liczne kanały rozprowadzają chłodne powietrze do każdego zakątka lodówki, gwarantując, iż każdy artykuł zostanie stosownie schłodzony.

FRESH Balancer Zapewnienie trafnego poziomu wilgotności to klucz do zachowania świeżości owoców i warzyw w lodówce. Szuflada FRESH Balancer firmy LG jest wyekwipowana w prosty przełącznik, który reguluje stosowną wilgotność przechowywania owoców i warzyw, co przedłuża ich świeżość.

Filtr Pure N Fresh unikatowy system oczyszczania powietrza minimalizuje zapachy w środku lodówki. Dezodoryzator węglowy z wentylatorem energicznie wymusza przepływ powietrza poprzez filtr i wysyła je z powrotem przewodami Fresh Shower poprzez trzy stopnie półek.

Opracowana przez firmę LG wyjątkowa sprężarka liniowa z inwerterem ma zamiast klasycznego napędu nowoczesno-zwrotnego tłoków napęd liniowy. Dzięki czemu tarcie wewnętrzne jest mniejsze, co gwarantuje zużycie energii niższe nawet o 32%.

Sprężarka liniowa z inwerterem marki LG jest objęta 10-letnią gwarancją. ŁATWIEJSZY DOSTĘP do 600 litrów MEGAPOJEMNOŚCI 600 litrów megapojemności ulepszoną organizację i mądrzejsze przechowywanie żywności w lodówce.

Możesz do niej włożyć wszystko, czego Ci potrzeba. Nowa wersja rozwiązania Door-in-Door™ Funkcja Door-in-Door™ upraszcza dostęp do napojów i przekąsek. Dzięki progresywnej wąskiej ramie rozwiązania Door-in-Door™ zyskujesz o 9% więcej miejsca w środku i dopełniające półki — kolejny sposób na organizację przechowywania.

Straty zimnego powietrza są mniejsze choćby o 46,5%*. Technologia Multi Air Flow Liczne kanały rozprowadzają chłodne powietrze do każdego zakątka lodówki, gwarantując, że każdy artykuł zostanie odpowiednio schłodzony.

FRESH Balancer Zapewnienie adekwatnego poziomu wilgotności to klucz do zachowania świeżości owoców i warzyw w lodówce. Szuflada FRESH Balancer producenta LG jest zaopatrzona w prosty przełącznik, który reguluje optymalną wilgotność przechowywania owoców i warzyw, co przedłuża ich świeżość.

Filtr Pure N Fresh wyjątkowy system oczyszczania powietrza minimalizuje aromaty wewnątrz lodówki. Dezodoryzator węglowy z wentylatorem dynamicznie wymusza przepływ powietrza przez filtr i wysyła je z powrotem przewodami Fresh Shower przez trzy poziomy półek.

Opracowana poprzez markę LG wy...

Podobne produkty w kategorii Lodówki