Liebherr ECBN 5066

chwilowy brak towaru

  • Producent: Liebherr
  • Kategoria: Lodówki
  • Wysokość: 202 cm
  • Szerokość: 75 cm
  • Głębokość: 61 cm
  • Klasa energetyczna: A++
  • Sterowanie: elektroniczne
  • Obustronny montaż drzwi: nie

Komora BioFresh Im świeższe produkty, tym pokaźniejsza ich wartość odżywcza. Komory BioFresh umieszczone na teleskopowych szynach nieprzeciętne warunki do przechowywania żywności i zachowania jej świeżości na dłużej.

Owoce, warzywa, mięso, ryby i nabiał przechowywane w temperaturze nieznacznie przekraczającej 0°C i rewelacyjnej wilgotności zachowują składniki odżywcze i witaminy, bogaty smak i apetyczny wygląd o sporo dłużej niżeli w klasycznej komorze chłodzenia.

technika DuoCooling W chłodziarko-zamrażarkach zaopatrzonych w technologię DuoCooling z dwoma niezależnymi obiegami chłodniczymi w komorach chłodzenia i mrożenia można utrzymywać inną temperaturę. Co więcej, między komorami nie następuje zamiana powietrza.

To eliminuje problem przenikania zapachów, a także wysychania przechowywanej żywności. Szuflady umieszczone na teleskopowych szynach Szuflady umieszczone są na płynnie wysuwanych teleskopowych szynach i można je z łatwością wyjąć przy drzwiach otwartych pod kątem 90°.

Oświetlenie LED w kolumnach Cechą eksponującą modele BioFresh z linii PremiumPlus jest oświetlenie LED umieszczone w dwóch kolumnach zastosowanych w środku. Kolumny z diodami LED znajdują się po obu stronach, dzięki czemu całe wnętrze jest równomiernie oświetlone.

Za sprawą specjalnie zaprojektowanego satynowego wykończenia pokrywy kolumn oświetlenie jest przyjemne i stylowe. Kolumny jeszcze zmianę rozkładu szklanych półek. System PowerCooling Wysokowydajny system PowerCooling momentalnie chłodzi świeżo umieszczone produkty i utrzymuje tę samą temperaturę w całym wnętrzu.

Po otwarciu urządzenia sensor zastosowany w drzwi wyłącza wentylator, co uniemożliwia utracie chłodnego powietrza. Wyposażenie GlassLine wysmakowane wyposażenie GlassLine tworzone ze szkła bezpiecznego ponadto uwydatnia wysoką jakość wnętrza urządzenia.

szykowne półki GlassLine są bezodpryskowe, oporne na zadrapania i proste w czyszczeniu. Wysokiej jakości części ze stali szlachetnej stanowią idealne dopełnienie całości. Dzielona szklana półka, której komponenty można wsunąć jeden pod drugi, jest niezwykle ergonomiczna.

samoczynna funkcja SuperFrost Przyspiesza mrożenie żywności i oszczędza energię przez szybkie obniżenie temperatury do -32°C. Tym samym kreuje warunki sprzyjające zachowaniu wszystkich witamin. Gdy tylko żywność zostanie kompletnie zamrożona (lub po maksymalnie 65 godzinach), funkcja SuperFrost automatycznie przełącza się z powrotem w normalny tryb pracy, oszczędzając tym samym energię.

Funkcja SuperCool automatyczna funkcja SuperCool zniża temperaturę w chłodziarce do +2°C i utrzymuje ją do 12 godzin. Dlatego wspaniale sprawdza się w trakcie schładzania świeżo włożonych produktów.

Alarm drzwi Akustyczny alarm drzwi uruchamia się w sytuacji, gdy drzwi zostaną otwarte na dłużej aniżeli 60 sekund,bronić przechowywaną żywność. Ekran FrostControl w przypadku przerwy w zasilaniu na ekranie FrostControl wyświetla się najwyższa temperatura, jaka pozostała osiągnięta w komorze zamrażarki.

To umożliwia dokonanie oceny jakości i przewidywanego okresu przechowywania produktów, które znajdowały się w zamrażarce w trakcie awarii zasilania. Technologia NoFrost Urządzenia Liebherr z technologią NoFrost to nowoczesne rozwiązania gwarantujące długofalową świeżość.

Za sprawą cyrkulacji zimnego powietrza żywność zostaje zamrożona, a wilgoć jest odprowadzona na zewnątrz. Dzięki czemu ani w zamrażarce, ani na przechowywanej żywności nie osadza się lód. Technologia NoFrost usuwa potrzebę rozmrażania urządzeń.

Kostkarka IceMaker z przyłączem na wodę Za sprawą kostkarki IceMaker z własnym przyłączem do sieci, która automatycznie uzupełnia zapas kostek lodu, przygotujesz się na każdą okazję. Oświetlenie LED szuflad BioFresh W modelach PremiumPlus umożliwia znakomity przegląd przechowywanych artykułów.

w dodatku jest ono wyjątkowo wyszukane i zintegrowane w bocznej ścianie. Zabezpieczenie przed dziećmi zapobiega niezamierzonemu wyłączeniu urządzenia. Gdy jest aktywne, na wyświetlaczu MagicEye pojawia się symbol.

Alarm temperatury Wizualny i akustyczny, natychmiast informują o niezamierzonych odchyleniach temperatury, np. W sytuacji braku zasilania albo gdy drzwi pozostaną otwarte. Możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi Fabrycznie drzwi w urządzeniach są zamontowane po prawej stronie.

Kierunek otwierania drzwi można zmienić, dopasowując w ten sposób urządzenie do miejsca ustawienia. Filtr wody zaimplementowany filtr wody gwarantuje idealną jakość kostek lodu. Elektroniczny system sterowania zawiadamia o konieczności jego podmiany.

Urządzenia do zintegrowanej zabudowy Na urządzeniach można z łatwością zamontować front kuchenny pozwalający uzyskać spójny wygląd, dlatego nadzwyczajnie nadają się do zintegrowanej zabudowy.

Podobne produkty w kategorii Lodówki