Samsung RB29FERNDSS Ocena produktu:

od 1599,00 PLN

oszczędzasz do 6%

 • Producent: Samsung
 • Kategoria: Lodówki
 • Kolor: srebrny
 • Wysokość: 175 cm
 • Szerokość: 59 cm
 • Głębokość: 66 cm
 • Klasa energetyczna: A+
 • Pojemność chłodziarki netto: 192 l
 • Pojemność zamrażarki netto: 98 l
 • Zdolność zamrażania: 12 kg/24h
 • Ilość agregatów: 1
 • Poziom hałasu: 39 dB
 • Sterowanie: elektroniczne
 • Obustronny montaż drzwi: tak
 • Roczne zużycie energii: 272 kWh/rok
Oferty (2)
Opis produktu

Uporządkuj produkty żywnościowe i zapewnij sobie wyższy poziom wygody dzięki lodówce, która sprawnie wykorzystuje dostępną przestrzeń

Lodówka Samsung 3050 z zamrażarką w dolnej części pozostała inteligentnie zaprojektowana, takefektywnie wykorzystać przestrzeń wewnątrz urządzenia. Części, takie jak z łatwością wysuwana półka, szuflada z pełnym wysuwem oraz koszyk Grab ‘n Go, pomagają łatwo i szybko wkładać, porządkować i wyjmować artykuły spożywcze z lodówki. Strefa CoolSelect zapewnia słuszne warunki do przechowywania towarów żywnościowych – a wszystkie funkcje urządzenia znamionują się elastycznością i pozostały opracowane specjalnie z myślą o zapewnieniu wygody na lata. Energooszczędny kompresor Digital Inverter Compressor jest tak wytrzymały, iż udzielamy na niego 10-letniej gwarancji.


komfortowo zmaksymalizuj przystępną przestrzeń
Wyjęcie opakowania jogurtu z tylnej części lodówki nierzadko oznacza konieczność pokonania całego toru przeszkód, na przykład w postaci 7-warstwowego tortu albo słoika ogórków. Jeden fałszywy ruch może oznaczać zniszczenie dekoracji albo zbicie słoika. Łatwo wysuwana półka przymocowana na zawiasach z rolkami pozwala na sprawne porządkowanie i ułatwia dostęp do artykułów – i pozwala prędko sprawdzić, co znajduje się w jej tylnej części.

Szuflada z pełnym wysuwem zapewnia pełną wygodę.
Szuflada z pełnym wysuwem lepszy dostęp i upraszcza porządkowanie i wyjmowanie towarów z zamrażarki – nawet tych obszerniejszych, jak rodzinne pudełko lodów. Szuflada wysuwa się w całości, gwarantując stosowne użycie przestrzeni i, dzięki jej specjalnemu kształtowi można ją wysunąć, choćby jeśli drzwi zamrażarki otwarte są pod kątem zaledwie 90 poziomów.

Schłodź więcej napojów, aby zaspokoić obszerniejsze pragnienie
komfortowa, wielka półka na drzwiach jest głębsza niżeli w typowych lodówkach – w sam raz dla spragnionych. Możesz przechowywać na drzwiach lodówki wielkie pojemniki mleka i soku, a do tego zmieszczą się tam dwa rzędy puszek i butelek z napojami. Urządzasz przyjęcie? Na dużej półce z powodzeniem schłodzisz wysokie butelki z wodą i innymi napojami.

Oświetlenie Top LED
Bardziej energooszczędne w porównaniu do konwencjonalnych żarówek, oświetlenie Top LED jest jaśniejsze od standardowych diod użytkowanych w chłodziarkach producenta Samsung. Top LED istotnie jasno oświetla całe wnętrze lodówki, udoskonalając widoczność przechowywanych w niej towarów. Dzięki czemu możesz łatwiej odnaleźć szukany towar, skracając czas, w którym drzwi lodówki są otwarte – w ten sposób zaoszczędzisz i czas, i energię.

technologia True No Frost
technologia Samsung True No Frost zapewnia równomierne rozprowadzanie chłodnego powietrza, takpolikwidować odkładanie się warstw lodu na ściankach maszyn. Teraz wszystkie z łatwością psujące się produkty zachowają świeżość i walory odżywcze. Ponadto dzięki utrzymywaniu równomiernego rozkładu temperatury funkcja True No Frost obniża obciążenie agregatów, zwiększając ich wytrzymałość.


Pozostałe parametry

cechy chłodziarki
1 szuflada
Szuflada z pełnym wysuwem dostępna
3 półki
Łatwo wysuwana półka przystępna
przystępna półka na wino
Półki z hartowanego szkła
4 półki na drzwiach
dostępna półka na nabiał
pokaźne półki dostępne
dostępny pojemnik na jaja
Oświetlenie wewnętrzne górne LED

cechy zamrażarki
Pojemnik na jajka
Szuflady w zamrażarce: 3
Szuflada z pełnym wysuwem dostępna
4 gwiazdki w gwiazdkowym systemie oceny zamrażania
Funkcja Power Freeze przystępna

Inne
Czynnik chłodzący R-600a
dostępne uszczelnienie cyklopentanowe
Dwustronne drzwi dostępne
dostępny alarm w drzwiach
pojemność zamrażania (kg/24 h): 12 kg
ilość godzin chłodzenia autonomicznego (do czasu wzrostu temperatury): 20 godz.
SN, N, ST

Podobne produkty w kategorii Lodówki