• Producent: Samsung
  • Kategoria: Lodówki
  • Klasa energetyczna: A++

Chłodziarko-zamrażarka SbS RS68N8671B1

Soczysta żywność
Twin Cooling Plus

Żywność pozostaje soczysta i świeża dwa razy dłużej*. Technika Twin Cooling Plus optymalizuje temperaturę i wilgotność w lodówce, a także zamrażarce. Dzięki niezależnym obiegom powietrza zapachy nie mieszają się a żywność zachowuje swój naturalny aromat.

Utrzymuje stałą temperaturę
Metal Cooling

Zachowaj świeżość produktów nawet wtedy, gdy często otwierasz i zamykasz drzwi lodówki. Metalowe wykończenie tylnej ścianki udoskonaloną izolację lodówki i ogranicza wahania temperatury w jej wnętrzu.

niezawodna świeżość
technika Precise Chef Cooling

Zachowaj świeżość, aromat i teksturę żywności przez dłuższy czas. Kompresor Digital Inverter dopasowuje prędkość pracy tak, żeby maksymalnie ograniczyć wahania temperatury do 0,5°C*
* Działa wyłącznie w komorze lodówki.

Wysuwana półka nietrudny dostęp do produktów
Półka Easy Slide

Wyjęcie towaru z tylnej części lodówki nierzadko oznacza konieczność pokonania całego toru przeszkód. Z łatwością wysuwana półka przymocowana na zawiasach z rolkami udoskonalone użycie przestrzeni i usprawnia dostęp do produktów, pozwalaekspresowo sprawdzić, co znajduje się w tylnej części urządzenia.

szykowny wygląd
Płaskie drzwi i ukryte uchwyty

Nadaj swojemu domowi wytworny wygląd, który odzwierciedla bieżące trendy prostej i czystej formy. Lodówka została wyposażona w wyjątkowo piękne, płaskie drzwi z ukrytymi uchwytami. Oznacza to, że drzwi nie będą wystawać i będą wspaniale pasować do wnętrza.

Ukryty wyświetlacz i prosty dyspenser
minimalistyczny design

Ciesz się prostym sposobem na ochłodę. Nieduży dyspenser i ukryty ekran dopełniają minimalistycznego wzornictwa lodówki. Dyspenser elegancko wpasowuje się we frontowe drzwi, dlatego z łatwością sięgniesz do niego po wodę albo lód. Pozostałe elementy panelu sterowania zostały dyskretnie ukryte, choć za każdym razem znajdują się pod ręką.

Podobne produkty w kategorii Lodówki