WMF Kitchenminis Ocena produktu:

od 157,00 PLN

oszczędzasz do 60%

  • Producent: WMF
  • Kategoria: Maszyny do lodów
Oferty (9)
Opis produktu

towar WYCOFYWANY - OFERTA WAŻNA TYLKO DO WYCZERPANIA ZAPASÓW! Założona w 1853r i znana ze stylowego wzornictwa łączonego z funkcjonalnością producent WMF, stworzyła linię Electro, która nawet najmocniej wymagających kuchennych gospodarzy zaskoczy, nie tylko unikatowym designem,także jakością wykonania i prostotą użytkowania.

Wszystkie produkty tej producenta stworzone są z wysokiej jakości, opatentowanej przez producenta stali rdzoodpornej Cromargan, która zapewni ochronę na lata i stała się swoistym symbolem producenta.Jedno urządzenie, a tak niemało zastosowań!

Robot kuchenny marki WMF działający na ośmiu stopniach prędkości spełni oczekiwania do miksowania, mieszania elementów, ugniatania ciasta oraz ubijania. Misa o pojemności 5l stanie na wysokości zadania przy ugniataniu ciast, czy ubijaniu.

Przy jego pomocy pokruszymy również lód, albo stworzymy pyszne smoothie! A to nie wszystkie zalety produkowanego z najwyższej jakości tworzyw urządzenia!atrybuty:- robot kuchenny w odcieniu pudrowego różu, do miksowania, mieszania części, ugniatania ciasta i ubijania,- mniejsza i lżejsza wersja robota Profi Plus,- wyprodukowany z wysokiej jakości tworzyw – metalu, stali nierdzewnej Cromargan i tworzywa sztucznego,- w komplecie: szklany dzbanek do smoothies (poj.

0,8 l), misa ze stali rdzoodpornej Cromargan® (poj. 3 l, max. Liczba elementów – 1 kg), wieczko na miskę, płaska końcówka do mieszania, ubijaczka, hak i szpatułka,- system mieszania planetarnego,- minutnik z wyświetlaczem LCD, którego można używać przy wszystkich trybach pracy z wyjątkiem impulsowania,- posiada funkcję Fold do miksowania lekkich albo płynnych elementów albo do powolnego mieszania mąki i innych części (np.

rodzynek i orzechów),- funkcja impulsowania – przez max. 1 min. Silnik pracuje z maksymalną szybkością, w trakcie gdy sterownik szybkości jest ustawiony w trybie impulsowania,- funkcja powolnego uruchomienia - robot inicjuje pracę na niskich obrotach bez względu na ustawioną prędkość, wzrastają one stopniowo, aż do osiągnięcia ustawionego tempa; zapobiega rozpryskiwaniu się elementów,- funkcja bezpieczeństwa – urządzenie uruchomi się dopiero po obniżeniu ramienia miksera do właściwej pozycji i nałożeniu odpowiedniej końcówki (ubijaczki, haka, itd.),- zabezpieczenie przed przeciążeniem – przy przeciążeniu robot się wyłączy,- wyposażony w ośmiostopniowy regulator prędkości,- wyekwipowany w zwijacz kabla,- możliwość kruszenia kostek lodu (max.

6 szt.),- zrównoważony,- znakomity pomysł na prezent na różne okazje,- czyszczenie: obudowę przecierać wilgotną ściereczką, części wymienne - myć ręcznie, misa do miksowania i dzbanek – zmywarka,- do robota można zamontować dodatkowe akcesoria firmy WMF,- informacje techniczne: 220-240V~ 50-60Hz, 370-430W.wymiary: 35 x 22,7 x 28,4 cmKolor: pudrowy różowy, srebrnyMateriał: metal, stal nierdzewna Cromargan, tworzywo nienaturalneKolekcja: KITCHENminisWspółpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki WMF w Polsce.

kupując w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl