Mio Drive 65 Ocena produktu:

od 898,00 PLN

oszczędzasz do 14%

  • Producent: Mio
  • Kategoria: Rejestratory samochodowe
  • Przekątna ekranu: 6.2 "
  • Nośnik: karta microSD
Oferty (9)
Opis produktu

MiVue Drive 65 LM Full Europe Lifetime 44 kraje Nawigacja 6,2'' z zastosowanym rejestratorem samochodowym Full HD.
przedstawiamy Mio MiVue Drive 65 LM, czyli nieszablonowe i kompleksowe rozwiązanie, które wprowadza nowy kanon w świecie nawigacji samochodowych i wideorejestratorów. To pionierskie urządzenie obfity ekran 6,2 cala i obejmuje wysokiej klasy nawigację samochodową z wbudowaną kamerą Extreme HD (1296p dla 30 klatek/sek.) klasy premium i dwie inteligentne funkcje systemu ADAS (progresywny system wspomagania kierowcy), które wspierają kierowcę na drodze: LDWS (układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu) i FCWS (układ ostrzegania przed kolizją z przodu).


dzięki temu jedynemu w swoim rodzaju urządzeniu prosto dojedziesz do celu, korzystając z praktycznej i przystępnej w obsłudze nawigacji samochodowej, a videorejestrator zapisze każdą minutę Twojej podróży w rozdzielczości Extreme HD.
W razie wypadku będziesz dysponować wiarygodną dokumentacją zdarzeń drogowych. W zakresie nawigacji urządzenie MiVue Drive 65 jest bogato wyposażone w funkcje premium i ma zapewnioną bezpłatną aktualizację map na cały okres eksploatacji, dzięki czemu już nigdy nie będziesz się martwić o nowe mapy ani o zmiany na drogach. Oprócz map będziesz otrzymywać informacje o fotoradarach, na dodatek przez cały okres eksploatacji urządzenia, żeby wiedzieć, gdzie trzeba zachować szczególną ostrożność podczas jazdy. Otrzymywane w czasie rzeczywistym dane (TMC) o natężeniu ruchu, robotach drogowych czy innych zagrożeniach pozwalają zaoszczędzić czas dzięki możliwości wytyczenia alternatywnej, szybszej trasy. Videorejestrator i nawigacja działają jednocześnie, rejestrując każdą chwilę bez rozpraszania czy odwracania uwagi kierowcy i przerywania komend nawigacji. Żeby włączyć podgląd z kamery pokładowej, wystarczy wybrać opcję 'Kamera' z głównego menu albo ekran z mapą.


Kamera MiVue Drive 65 ma wysokiej jakości soczewkę z szerokim polem widzenia 140 , a także przysłonę F1.8.
ciekawą opcją jest możliwość instalacji kamery tylnej. Dzięki niej mamy możliwość jednoczesnej rejestracji tego co dzieje się przed i za pojazdem. Można powiedzieć że urządzenie Mio MiVue Drive widzi wszystko co dzieje się dookoła pojazdu. Od dzisiaj wszelkie niebezpieczne zachowania innych kierowców zostaną uwiecznione na dwóch osobnych nagraniach. Tylna kamera instalowana jest za pomocą długiego kabla dzięki temu montaż jest bezproblemowy nawet w obszernych autach jak kombi czy van. Połączenie kablowe jest wytrzymałe na zakłócenia i interferencje. Co wyraźne, to inteligentne urządzenie zastosowane systemy ADAS (zaawansowany system wspomagania kierowcy). Funkcje te stanowią dużą pomoc w prowadzeniu pojazdu do urządzenia: układ LDWS ostrzega o niezamierzonej zmianie pasa ruchu i pomaga w ten sposób uniknąć zderzenia czy kolizji. Jeśli odległość Twojego samochodu od pojazdu jadącego przed nim ogranicza się, np. Dlatego że kierowca tego pojazdu rozpoczął hamowanie, układ FCWS ostrzeże Cię o niebezpieczeństwie.


MiVue Drive 65 nie tylko Cię prowadzi i rejestruje trasę,też dba o Twoje bezpieczeństwo.

świeże urządzenie Mio MiVue Drive 65 to świetny towarzysz podróży, który dba o Twoje bezpieczeństwo: jest to inteligentne i kompleksowe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą posiadać wielki wyświetlacz 6,2 cala, cenią sobie bezpieczeństwo i chcą mieć na drodze własnego świadka, nie rezygnując z nawigacji, by dotrzeć z punktu A do punktu B.

Â

towar
firma
Kod producenta
5262N5380035
EAN
5420027526867
Rozdzielczość ekranu
800 x 480
dane podstawowe
rodzaj nawigacji
Samochodowa
Czarny
Fizyczne ekran Funkcje
Albania
Andora
Austria
Belgia
Białoruś
Bośnia i Hercegowina
Bułgaria
Chorwacja
Czarnogóra
Czechy
Dania
Estonia
Finlandia
Francja
Gibraltar
Grecja
Hiszpania
Holandia
Irlandia
Liechtenstein
Litwa
Luksemburg
Łotwa
Macedonia
Malta
Mołdawia
Monako
Niemcy
Norwegia
Polska
Portugalia
Rumunia
San-Marino
Serbia
Słowacja
Słowenia
Szwajcaria
Szwecja
Turcja
Ukraina
Watykan
Węgry
pokaźna Brytania
Włochy
Asystent parkowania
Asystent pasa ruchu
Informacja o korkach i utrudnieniach na drodze z funkcją ich omijania
informacje o fotoradarach
Mapy 3D
Trzyosiowy czujnik wstrząsów
Widok skrzyżowań 3D
Oprogramowanie
Microsoft Windows CE 6.0
techniczne
Dotykowy
LCD
Karta pamięci microSDHC
Karta pamięci microSDXC
800 MHz
Mini USB
zaimplementowane technologie
IQ Routes
Zasilanie
Karta micro SD
Ładowarka samochodowa
Płyta z oprogramowaniem
Uchwyt na szybę
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
rodzaj gwarancji
Producenta

Podobne produkty w kategorii Rejestratory samochodowe