Navitel R600 Ocena produktu:

od 299,00 PLN

  • Producent: Navitel
  • Kategoria: Rejestratory samochodowe
  • Przekątna ekranu: 2.0 "
  • Nośnik: karta microSD
  • Funkcje: detektor ruchu
  • Złącza: mini USB
  • Kąt widzenia: 170 °
  • Rozdzielczość: 1920 x 1080
Oferty (3)
Opis produktu


Rejestrator Navitel R600

Rejestrator jazdy Navitel r600 to progresywne urządzenie proponujące wysoką jakość nagrywania w rozdzielczości Full HD Digital Video 1080P, co pozwala cieszyć się jasnym i wyjątkowo wyraźnym. Urządzenie ma szerokokątny obiektyw (170°).


W wideorejestratorze Navitel r600 wykorzystano czujnik ruchu G-sensor, który w sytuacji nagłego hamowania, przyspieszenia lub zderzenia zapewnia ochronę dla nagranego materiału. Model r600 posiada także funkcję nagrywania w pętli, dzięki czemu pliki wideo są samoczynnie zapisywanie na karcie pamięci, co kilka minut. Przykładowo, jeśli wybierzemy nagrywanie w pętli co 5 minut, wówczas 1 godzina nagrania zostanie zapisana jako dwanaście 5-minutowych fragmentów.
Atut kamery samochodowej Navitel r600 stanowi na dodatek tryb parkingowy, dzięki któremu w momencie gdy urządzenie jest wyłączone i wykryje drgania, nagrywanie zapoczątkuje się automatycznie, a plik video zostanie zablokowany. Towar także samoistnie się wyłączy, gdy przez ponad 1 minutę nie wykryje ruchu. Blokada pliku natomiast zapobiega przypadkowe usunięcie wideo bądź zastąpienie go innym. W ten sposób możemy ustrzec się przed usunięciem ważnych plików. Na każdym nagraniu video i zdjęciach jest wyświetlany rzeczywisty czas i data, co spełni oczekiwania w trakcie ewentualnej stłuczki na parkingu bądź wypadku na drodze. Na dodatek, podczas rejestrowania obrazu możemy włączyć bądź wyłączyć funkcję mikrofonu.


wideorejestrator Navitel r600 wystarczy podłączyć do zewnętrznego źródła zasilania, dzięki temu nagrywanie zaczyna się samoczynnie po uruchomieniu silnika. W dodatku, model wyposażono w interfejs mini USB 2.0 i czytnik kart micro SD/SDHC, umożliwiający odczyt kart o maksymalnej obszerności do 256 GB. Informacje na ekranie można wyświetlać w języku polskim, angielskim, czeskim, francuskim, hiszpańskim, niemieckim, rosyjskim i słowackim.


Rejestrator jazdy – kamera samochodowa Navitel r600 to mobilne, wygodne w konstrukcji i wykorzystywaniu urządzenie, które sprawdzi się świetnie w każdym samochodzie.

Podobne produkty w kategorii Rejestratory samochodowe